29 sierpnia 2021 roku, odbył się turniej w tenisa ziemnego.
Mecze rozgrywane były jednocześnie na orliku i hali sportowej przy szkole Podstawowej nr 2 w Żninie. Zawodnicy rozgrywali turniej w grze pojedynczej każdy z każdym do wygranego 1 seta. I m-ce z kompletem zwycięstw zdobył Michał Jarmołowicz, II m-ce Stanisław Goclik, III m-ce Marek Grotowski, IV m-ce Bartosz Hoffmann, V m-ce Jarosław Konieczny. Rozegrano również grę w debla, w której zwyciężyła para Bartosz Hofmann i Michał Jarmołowicz z parą Stanisław Goclik i Marek Grotowski.
Impreza odbyła się w miłej i sportowej atmosferze. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.
Organizatorami turnieju byli hala sportowa oraz animatorzy orlika SP 2 Żnin.